taneční skupina MIX DANCE Liberec

tanec / gymnastika

Mix moderních tanců (contemporary, disco, show dance) s využitím gymnastických prvků a stuntů.

Taneční skupina Mix Dance Liberec funguje od roku 2008, kdy začínala skromně s několika dětmi jako taneční kroužek při DDM Větrník. Postupně se přidávali další a další tanečníci a trénink se přesunul do nového zrcadlového sálu v ZŠ Lesní, kde tréninky probíhají i v současnosti. Cílem našich tanečních kroužků je především radost z pohybu, tmelení kolektivu a rozvoj osobnosti všech dětí bez rozdílu. Každý rok se do kroužku tance a gymnastiky mohou hlásit děti od 5 do 16 let, jedinou podmínkou je chuť hýbat se a tančit. V průběhu roku pořádáme několik víkendových soustředění, jezdíme na taneční soutěže a těšíme se na letní příměstský tábor, který je krásnou tečkou a odměnou za celoroční práci na trénincích.

FOTOGALERIE:

VIDEO choreografie Ledová bouře na soutěži Dancemania Cup Teplice 2024

VIDEO - choreografie Locika na soutěži O cenu starostky města Česká Lípa 2019

Taneční a gymnastická soustředění, vystoupení a soutěže

PŘÍMĚSTSKÝ TANEČNÍ TÁBOR 2024
po-pá 22.-26.července 2024 

Informace a přihlášky zde: TÁBORY 2024

Na soustředění není potřeba se přihlašovat, účast dětí, které chodí na daný kroužek, se předpokládá. Hlavním cílem soustředění je nácvik choreografie na vystoupení a soutěže nebo,  v případě gymnastiky, intenzivnější procvičení složitějších prvků. U soutěžních skupin je účast na soustředěních povinná. 

Otevřených soustředění (pouze nesoutěžní sekce) se mohou účastnit i zájemci, kteří nenavštěvují žádný z kurzů, zde je však potřeba se předem přihlásit.

Informace k soutěžím a vystoupení jsou průběžně doplňovány.

V případě nejasností pište na adela.ticha@adi-krouzky.cz nebo adela.ticha@centrum.cz, případně volejte na tel. 732 240 327. 

Kroužky - tréninky

Taneční a gymnastická přípravka (děti 5-8 let) - středa 14:00-15:00

Mix Dance II - moderní tance (děti 7-10 let) - pondělí 15:30-16:30

Mix Dance III - moderní tance (děti 9-15 let) - pondělí 16:30-18:00

Mix Dance IV - moderní tance (děti 9-15 let) - čtvrtek 15:50-17:20

Taneční gymnastika II (děti 8-10 let) - středa 15:30-16:30

Taneční gymnastika III (děti 9-15 let) - středa 16:30-18:00

Akrobatická gymnastika (děti 9-15 let) - pátek 14:00-15:30

NAŠE ÚSPĚCHY

2024 - 3. místo Ledová bouře - O cenu starostky města Česká Lípa (děti, show dance)
2024 - 1. místo Ledová bouře - Dancemania Cup, Teplice (děti, show dance)
2023 - 4. místo Podivný sen - Open Dance Mission, Mladá Boleslav (děti, show dance, hobby)
2019 - 1. místo Locika - Benešovský medvěd, Děčín (junioři, show dance, hobby)
2019 - 2. místo Locika - O cenu starostky města Česká Lípa (junioři, show dance, hobby)
2019 - 3. místo Locika - Open Dance Mission, Mladá Boleslav (junioři, show dance, hobby)
2019 - 2. místo Locika - Destiny's Jam (junioři, disco show, hobby)
2018 - 2. místo Koralína - Anybody Can Dance (děti, moderna)
2018 - 2. místo Koralína - Jarní pohár Sokola Jinonice (junior, taneční)
2017 - 3. místo Invitation - Jarní pohár Sokola Jinonice (senior, taneční)
2017 - 3. místo Továrna na panenky - Jarní pohár Sokola Jinonice (junior, taneční)
2017 - 3. místo Invitation - Open Dance Mission, Mladá Boleslav (junioři, show dance, hobby)
2017 - 3. místo Invitation - O cenu starostky města Česká Lípa (junioři, show dance, hobby)
2017 - 4. místo Invitation - O Stodůlecký pohár (junioři, show dance, hobby)
2016 - 1. místo Alenka v říši divů - Open Dance Mission, Mladá Boleslav (junioři, show dance hobby)
2016 - 2. místo Noční směna - Open Dance Mission, Mladá Boleslav (junioři, show dance hobby)
2016 - 1. místo Alenka v říši divů - O cenu starostky města Česká Lípa (junioři, show dance hobby)
2016 - 3. místo Noční směna - O cenu starostky města Česká Lípa (junioři, show dance hobby)
2016 - 3. místo In The Jungle - Jarní pohár Sokola Jinonice (děti, show dance hobby)

2016 - 4. místo Alenka v říši divů - Jarní pohár Sokola Jinonice (junioři, show dance hobby)
2016 - 4. místo In The Jungle - O Stodůlecký pohár (děti, show dance hobby)
2016 - 4. místo Alenka v říši divů - O Stodůlecký pohár (junioři, show dance hobby)
2016 - 3. místo Fifa - Dance Cup Markvartice (junioři, show dance hobby)
2015 - 4. místo Let's Go Shopping - Jarní pohár Sokola Jinonice (junior, taneční)
2015 - 5. místo Old Love Story - Jarní pohár Sokola Jinonice (děti, taneční)
2014 - 1. místo Pramen Zdraví - O cenu starostky města Česká Lípa (děti, show dance hobby)
2014 - 2. místo Let's Go Shopping - O cenu starostky města Česká Lípa (junioři, show dance hobby)
2014 - 2. místo Fifa - O cenu starostky města Česká Lípa (junioři, show dance hobby)
2014 - 3. místo Creepy Crawly - O cenu starostky města Česká Lípa (mini děti, show dance hobby)


VLASTNÍ TVORBA NAŠICH TANEČNIC
2017 - 2. místo Power of Elements - Open Dance Mission, Mladá Boleslav (junioři, parketové kompozice, mini team)
2017 - 3. místo Mezi vodou a vzduchem - O cenu starostky města Česká Lípa (junioři, parketové kompozice, mini team)